Конспект заняття «як берегти руки» для дітей 3-4 років
Анастасія Лебедєва
Конспект заняття «Як берегти руки?» Для дітей 3-4 років
ЦІЛІ. формувати уявлення дітей про небезпечні предмети; закріпити знання про кошти, необхідні для обробки ран; збагачувати словниковий запас дітей словами. гострі, небезпечні, електричні, вогненебезпечні; вправляти в підборі рим за змістом, в смисловий жестикуляції;
розвивати дрібну моторику; виховувати культурно-гігієнічні навички.
ОБЛАДНАННЯ. картинки для дід. гри "Як берегти наші руки?", йод, вата, бинт, картинка з зображенням пораненого хлопчика, стіл багатофункціональний для ігор з водою, дрібні гумові іграшки, пластмасові стакани, аудіозапис.
Хід ЗАНЯТТЯ:
1. Дидактична гра "Як берегти наші руки?"
- Хлопці, доктор Айболить надіслав нам дуже цікаву гру. Вона вчить, як берегти свої руки і які предмети небезпечні для нашого здоров'я.
Вихователь показує картинки з предметами. Діти називають їх і разом формулюють правила.
Не можна чіпати гарячу праску руками (чайник або сковороду на поїть).
Не можна брати в руки гострі предмети (ніж, ножиці, голку, вогненебезпечні предмети (запальничка, сірники).
Не можна чіпати мокрими руками електричні прилади, телевізор, фен і т. Д).
2. Гра "Покажи руками або пальцями"
кожен рядок супроводжується певними жестами.
Махаєш. "До побачення!"
Вдягають нитку в голку.
Вичищати бруд з-під нігтів.
Виймаєш що-небудь з зуба.
Робиш знак примирення.
3. Що таке йод?
- Хлопці, подивіться на мою картинку. Хто на ній? (Хлопчик впав, сильно поранив ногу, лікар обробляє рану йодом.)
- Я вже вам розповідала, що рану можна обробляти зеленкою. Але є ще одне чарівне засіб - це йод.
Вихователь показує пляшечку з йодом.
Йод хороший, йод не злий,
Даремно кричиш ти. "Ой ой ой!"-
Трохи побачивши з йодом склянку.
Йод часом, звичайно, пече,
Але швидше заживе
Йодом змащена ранка.
- Що ще потрібно для обробки рани? Вата, бинт, ватяні палички. (Показує.)
4. Дидактична гра "добавлялкі".
- Зараз ми пограємо в гру і дізнаємося, хто з вас був самий уважний. я вимовляю початок, а ви повинні вгадати і назвати останнє слово:
1) Грязнулі завжди виручає. (Вода).
2) руки мити пішла Людмила. їй знадобилося. (Мило).
3) Ти, малюк, його НЕ чіпай - це дуже гострий. (Ніж).
4) Мама нитки підняла, тут же випала. (Голка).
5) Заглянув наш Петя в люк, виявився там. (Праска).
6) Я склав свої дрібнички, побачив в кишені. (Сірники).
Звучить музика. Вихователь пропонує дітям пограти з дрібними іграшками в теплій мильній воді, а також переливати воду з однієї склянки в інший.
Його в руки не візьмеш-он колючий, ниток немає, одні голки. Конспект заняття (молодша група) Мета: Виховувати інтерес до життя їжаків; Формувати уявлення про їжака як про живу істоту, лісовому мешканця; Продемонструвати роль голок.
Конспект НСД по екології «SOS - Земля в небезпеці! Як берегти Землю »Мета: Формування у дітей екологічної свідомості. Завдання: 1. Розширити уявлення дітей про землю, її властивості, про взаємозв'язок чистою.
Конспект відкритого заняття «Навчимо Неумейку мити руки» Провела заняття вихователь відділення милосердя ЦКУ ДДУ № 21 Якубович Н. Ю. Мета: Сприяти формуванню у дітей цілісного процесу.

«Методи підготовки руки дітей дошкільного віку до листа». Конспект батьківських зборів. Підготовча група Батьківські збори. Тема: «Методи підготовки руки дітей дошкільного віку до листа» Форма проведення: семінар-практикум. Попередня.
Конспект заняття з підготовки руки до листа в старшій логопедичній групі «Прогулянка в зимовий ліс» Програмні завдання: Вчити викладати фігури за зразком. Закріплювати навички штрихування в різних напрямках. Розвивати дрібну моторику рук.