Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах і вулицях «добра дорога дитинства

Урок математики в 6-му класі по темі:

"Вітаміни і здоров'я"

Тема. Додавання і віднімання мішаних чисел.

Мета уроку:

  • Показати значення вітамінів для здоров'я людини.

  • Закріпити обчислювальні навички учнів і вміння додавати і віднімати змішані числа.

  • Розвивати пізнавальний інтерес учнів, розширювати їх кругозір, долучати до творчості.

  • Навчити застосовувати знання на практиці.

  • Пропагувати здоровий спосіб життя

Устаткування. комп'ютер (презентація 1), «чоловічки» для рефлексії.
Хід уроку.

1. Організаційний момент (слайд 2)

Щоб легше всім жилося,

Щоб хотілося і моглося,

Посміхнися, удача всім,

Щоб не було проблем!

2. Мотивація уроку.

Розминка для розуму.

Усний рахунок!
Обчислити: (слайд 4)

1) 2,5 + 1,3 =

Тема сьогоднішнього уроку - «Вітаміни і здоров'я».

Чому на уроці математики ми сьогодні говоримо про вітаміни. (Відповіді учнів)

Хлопці, як ви думаєте, навіщо людині важливо бути здоровим? (Відповіді учнів) Для гарної успішності.

Здоров'я - це безцінний дар, який підносить людині природа. Без нього дуже важко зробити життя людини цікавою і щасливою. Але як часто ми розтрачуємо цей дар даремно, забуваючи, що втратити здоров'я легко, а от повернути його дуже важко.

Людині потрібно їсти,

Щоб встати і щоб сісти,

Щоб стрибати, перекидатися,

Пісні співати, дружити сміятися.

Щоб рости і розвиватися,

І при цьому не хворіти

Потрібно правильно харчуватися

З юних років вміти.
Щоб бути здоровими ми повинні правильно харчуватися. Для організму важливо наявність в раціоні людини продуктів, що містять необхідну кількість вітамінів. Для нормального життя людині потрібно близько 20 вітамінів. Познайомимося з деякими з них.

Зовсім не обов'язково йти за вітамінами в аптеку. Вітаміни живуть поруч

з нами
4. Актуалізація опорних знань. Вирішивши тест, ви дізнаєтеся, які продукти багаті вітамінами (слайд 6).

Згадайте:

  • правило складання змішаних чисел;

  • правило віднімання мішаних чисел;

Тест (робота в парах): Виконайте дії:

Овочі і фрукти є джерелом багатьох необхідних людському організму вітамінів.

5.Закрепленіе обчислювальних навичок (рішення у дошки) .№ 366

Перший мій помічник - вітаміни (слайд 8).

Вітамін А відповідає за зір, шкіру, скорочує тривалість захворювань,

Джерелом для утворення вітаміну А в організмі людини є каротин (провітамін А), що міститься в овочах, плодах шипшини і особливо в моркві та томатах.
Морквина говорить про себе так:

Про мене розповідь не довгий.

Хто не знає вітаміни?

Пий завжди морквяний сік і гризи моркву.

Будеш ти тоді, дружок,

Міцним, сильним, спритним.
Завдання 1.

З одного досвідченого ділянки зібрали 6 т моркви, а з іншого - на 1 т менше. Скільки тонн моркви зібрали з цих двох ділянок? (Слайд 9)
Другий помічник - вітамін В6 (слайд10).

Він також має велике значення для росту м'язів, відновлення крові. Квасоля, картопля багаті вітаміном В6. Дратівливість, сонливість - це перші ознаки нестачі вітаміну В6. Крім того, вірусне запалення шкіри, слизової рота, червона облямівка мови і губ, кон'юнктивіт можуть розглядатися як вісники дефіциту вітаміну В6.

Відвели свій погляд направо,

Відвели свій погляд наліво,

Подивилися всі вперед.

Раз - зігнутися - розігнутися,

Два ─ зігнутися - потягнуться,

Три - в долоні три бавовни,

Головою три кивка.

П'ять і шість тихо сісти.
Третій помічник - вітамін С (слайд 13).

Вітамін С захищає від простудних та інфекційних захворювань, прискорює загоєння ран. Вітамін С сприяє збільшенню опірності організму до простудних захворювань, різних видів стресів.

Найбільш багаті вітаміном С такі продукти, як шипшина, зелений і червоний болгарський перець, чорна смородина, цитрусові, капуста.
Що за скрип? Що за хрест?

Це що ще за кущ?

Як же бути без хрускоту,

Якщо я ...... (капуста).
Склянка соку з квашеної капусти, випитої натщесерце вранці або під час обіду, підвищує працездатність, поліпшує апетит і травлення, допомагає протистояти простудним захворюванням. Особливо сік корисний взимку і навесні.
Завдання 3 (слайд 14).

В одному мішку 5 кг капусти, що на 2. кг менше, ніж в другому мішку. Скільки кілограм капусти двох мішках?
6. Тест «Від чого вбереже нас вітамін С ?!»

Перевірка: грип. (Взаимопроверка)
7. Рефлексія (слайд 18).

Оцініть свою роботу на уроці.

Чи задоволені ви результатом своєї роботи?

Хлопці здають малюнки.

8. Підсумки уроку. Домашнє завдання: №№ 402 (а), 403 (в, г), 404

(Підручник Н.Я.Віленкін) (слайд 19).
Людині для здоров'я (слайд 20)

Вітаміни все потрібні,

Їжте ягоди і фрукти:

У житті ж вони важливі.

Їжте журавлину, перець, цибулю,

Топінамбур і часник.

Будете тоді здорові!

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Проектно-освітня діяльність по формуванню у дітей навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Мета: Створення умов для формування у школярів стійких навичок безпечної поведінки на вулицях та дорогах

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
«Організація воспитательно- освітнього процесу по формуванню і розвитку у дошкільнят умінь і навичок безпечної поведінки.

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Мета: формувати в учнів стійкі навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах, що сприяють скороченню кількості дорожньо.

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Звичайно, головна роль у прищепленні навичок безпечної поведінки на проїжджій частині відводиться батькам. Але я вважаю, що процес виховання.

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Тому дуже важливо виховувати у дітей почуття дисциплінованості і організованості, щоб дотримання правил безпечної поведінки.

Програма по формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах.
Тому дуже важливо вихованням вать у дітей почуття дисциплінованості, домагатися, щоб дотримання правил безпечної поведінки.