Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Юлія Дерябіна
Конспект НСД по ГО «Художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «Друзі для курчати»

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Мета: Формувати вміння малювати курчати.

Завдання: Закріпити навички зображення круглої форми.

Спонукати дітей доповнювати свої малюнки деталями

Інтеграція освітніх областей: «Художня творчість», «Пізнання», «Соціалізація», «Здоров'я», ФЕМП.

Матеріал: Листи паперу, гуаш, кисть, баночки для води, курча.

Хід заняття.

Восп: Хлоп'ята до нас сьогодні на заняття хтось прийшов, а хто прийшов ви здогадаєтеся тоді коли відгадаєте загадку.

Був білий будинок, чудовий будинок

Але щось затріщало в ньому

Раптом, будиночок тріснув і від туди

Живе вилупилося диво.

Восп: Подивіться ось яєчко, раптом будиночок тріснув і вилупився курча.

Курча: Доброго дня хлопці

Діти: Здрастуй курча

Курча: Ой які ви гарні, як вас багато. Ви такі дружні, а я один, як мені сумно.

Восп: Хлоп'ята, а що ми можемо зробити щоб розвеселити курчати?

Восп: Давайте заспіваємо пісеньку повеселитися курчати

Вийшла курочка гуляти

(Махаємо ручками - крильця)

Свіжої трави пощипати

А за нею хлопці - жовті курчатка

(Йдуть по колу за вихователем)

Ко- ко ко, ко-ко-ко, не ходіть далеко

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

(Клюють пальчиком зернятка)

З'їли товстого жука, дощового черв'яка

(Показують руками який товстий жук)

Випили водиці, повне коритце

(Показують як черпають воду)

Восп: Курча ти ще сумуєш у нас? Ой хлопці, курча ще сумний. А що ми ще можемо зробити, щоб він розвеселився нарешті?

Діти: Намалювати друзів.

Восп: Хороша ідея, давайте тепер сядемо всі за столи і розглянемо курчати (діти сідають за столи) Хлоп'ята сіли зручно, ручки на колінця поклали, спинки прямі у нас, ніжки разом. Щоб намалювати нашому курчаті друзів ми повинні його розглянути який він, що у нього є. Подивіться хлопці що є у курчати?

Діти: Тулуб, голова, дзьобик, ніжки, очі.

Восп: Скажіть, якої форми тулуб у нього?

Восп: А що більше тулуб або голова?

Восп: А курча якого кольору?

Восп: А дзьобик і лапки якого кольору?

Восп: А зараз подивіться як правильно потрібно малювати курчати. Ми набираємо жовту фарбу і в середині листочка ми малюємо велике коло, це буде у нас тулуб, трошки вище і трохи в стороні намалюємо ще одне коло, тільки поменше, це буде голова.

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для
Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Тепер наші тулуб і голову треба зафарбувати.

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Промиваємо пензлик від жовтої фарби набираємо червону фарбу на пензлик, шляхом примакивания малюємо дзьобик.

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Хлоп'ята що ще залишилося намалювати нашому курчати?

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Молодці, у вас вийшли забавні жовті курчата.

Конспект нод по оо «художня творчість» (малювання) у другій молодшій групі «друзі для

Давайте запитаємо нашого курчати він все ще сумує?

Курча: Я більше не сумую, адже у мене тепер з'явилося дуже багато друзів.

Восп: Настав час прощатися, до побачення курча.

Зразок оформлення конспекту НСД Працюючи з педагогами дитячого садка на практиці зіткнулася з проблемою при оформленні конспекту безпосередньо організованою освітньої.

Планування на день Режим Інтеграція Освітніх областей Спільна діяльність дорослого і дітей з урахуванням інтеграції освітніх областей Освітня.