Фізкультурний дозвілля «в подорож по місту»

Вікторія Жгунева
Фізкультурний дозвілля «У подорож по місту»

Освітні області. пізнавальний розвиток, фізичний розвиток.

1. Продовжувати збагачувати знання дітей про місто і його визначні пам'ятки.

2. Розширити уявлення про транспорт.

3. Розвивати вербальну пам'ять, наочно-образне мислення 4. Розвивати основні види рухів.

5. Виховувати інтерес до рідного міста.

Хід заняття.

Інструктор. Хлопці, подивіться, сьогодні до нас в гості прийшов Незнайко. Здрастуй, Незнайко. Ти прийшов вчасно. Сьогодні ми з хлопцями вирушаємо в подорож по місту Череповцю. Хочеш з нами?

Незнайка. Так. Але ж я не випадково до вас сьогодні прийшов. Я знав, що ви відправляєтеся в подорож по місту. І придумав для вас завдання. Якщо ви їх виконаєте, то дізнаєтеся дуже багато про наше місто.

Інструктор. ну що, хлопці, зможемо виконати завдання? (Та)

Тоді вирушаємо. А на чому ж ми з вами поїдемо? Адже наше місто дуже великий і пішки його не оминути. (Діти перераховують види транспорту). А у Незнайки є загадка. Ми її відгадає і дізнаємося на чому поїдемо.

Що за диво - синій будинок!

Дітлахів багато в ньому.

Носить взуття з гуми,

І харчується бензином! (Автобус)

Тут гуркочуть поїзди,

Шумно тут майже завжди.

Якщо їдемо на край світу,

Купуємо тут квитки. (Вокзал)

Інструктор. правильно, вокзал.

Вирушаємо на наступну зупинку. А на чому поїдемо, здогадайтеся самі.

Біжать, біжать, біжать,

А круглі коліщатка

Всі тук, так тук, так тук. (потяг)

Ось ми і приїхали. Наша друга зупинка і наступне завдання.

Щоб провести нам час цікаво

І з користю для себе і для друзів,

Нам довго вибирати не потрібно місце -

Ми дружно вирушаємо в МУЗЕЙ.

Наступна зупинка незвичайна. Вона знаходиться на річці. А щоб туди потрапити, відгадайте загадку.

Пароплав я невеликий,

Управляти нескладно мною:

В руки два весла бери -

І пливи, пливи, пливи. (Човен)

(Сидячи на підлозі, імітація рухів веслування на веслах) Ось ми й прибули.

Інструктор. Поки ми були на цій зупинці, наш човен спливла. Як же ми доберемося до наступної?

Незнайка. Відгадайте мою загадку:

Швидко в небі пропливає,

Обганяє птахів політ.

Людина ним керує.

Що таке. (Літак)

Полетіли. (Біг по залу, руки в сторони).

Інструктор. четверта зупинка. Тут ми любимо відпочивати з батьками, тут є різні атракціони. (Парк)

Зараз ми з вами пограємо з м'ячем. (Перекидання м'яча двома руками).

Питання про дітей:

- Скільки тобі років?

- Як називається наше місто?

- Які річки протікають в нашому місті?

- Які вулиці ти знаєш?

- Які заводи ти знаєш?

- Які зелені скульптури є у нас в місті?

Молодці, і з цим завданням впоралися. На чому ж ми поїдемо?

Ясним вранці уздовж дороги

На траві блищить роса

По дорозі їдуть ноги,

І біжать два колеса.

У загадки є відповідь

Це мій ... (велосипед)

(Лежачи на спині - вправа «велосипед»). П'ята зупинка. Там люди хрестяться. Будівля дуже красиве. Під час служби дзвонять дзвони. (Церква)

Щоб тебе я повіз,

Мені не потрібен овес.

На копита дай гуми,

І тоді, піднявши пил,

Побіжить ... (автомобіль) (Ходьба по залу в полуприседе).

Ось ми і приїхали. Це наша остання зупинка.

Тут у багатьох працюють тата і мами. Там виготовляють метал. Потім з нього роблять машини. Там багато шуму. (Завод)

Інструктор. тепер ми повертаємося назад в дитячий сад. Сідаємо в наш автобус і поїхали. (Ходьба по залу один за одним). Ось і закінчилася наша подорож по місту Череповцю.

З усіма завданнями, які придумав Незнайка, ми впоралися. Ну що, хлопці, сподобалося вам подорож. (Та)

А ти, Незнайко, задоволений, як впоралися хлопці з твоїми завданнями?

Незнайка пригощає дітей цукерками.

Інструктор. Тепер давайте попрощаємося з Незнайко і покличемо його частіше приходити до нас в гості.

Фізкультурний дозвілля до Дня космонавтики Мета: Розширити уявлення про свято; розвивати фізичні здібності; створити гарний настрій. Хід заняття: Під музику діти заходять.

Фізкультурний дозвілля «Подорож до різнобарвним планет» фізкультурний дозвілля "Подорож до різнобарвним планет" у старшій групі. Мета: формування фізичної культури особистості. Програмне.

Фізкультурний дозвілля «Подорож з доктором Айболитом в Африку» фізкультурний дозвілля «Подорож з доктором Айболитом в Африку» для старшого дошкільного віку Гришакин Марина Олексіївна Інструктор.

Фізкультурний дозвілля «Подорож в Сказкоград» Тимошка. Привіт, дітлахи! Бешкетники і шалунишки! Привіт вам від скоморошки - Веселого хлопця Тимошки! Антошка. Вітання! Ось я всіх.

Фізкультурний дозвілля «Поклик джунглів» Хід дозвілля. Діти під музику входять в зал, стилізований під джунглі, і будуються в одну шеренгу. Ведучий. Сьогодні ви не діти - ви перетворилися.

Фізкультурний дозвілля «в подорож по місту»
Фотозвіт. Фізкультурний дозвілля «Подорож у казковий ліс» В. О. Сухомлинський писав "Я не боюся ще і ще раз повторити: Турбота про здоров'я це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості.

Дозвілля «Подорож по місту Єльця» Мета: розвивати зв'язне мовлення дітей, активізувати використання в мові слів -сінонімов, закріплювати знання дітей про рідне місто, прищеплювати.

Фізкультурний дозвілля «в подорож по місту»
«Веселі старти« Подорож по казках ». Фізкультурний дозвілля в старшій групі за участю батьків фізкультурний дозвілля спільно з батьками і дітьми старшої групи. Цілі і завдання заходу: -Допомогти батькам і дошкільнятам відчути.