Конспект нод по фцкм у 2 молодшій групі «в гості в село до бабусі»

УкраінцеваТатьяна Смелаовна
Конспект НСД по ФЦКМ у 2 молодшій групі «В гості в село до бабусі»

Мета. Закріплення знань дітей про домашніх тварин і птахів.

- Формувати вміння розрізняти домашніх тварин і їх дитинчат.

-Сприяти розвитку зв'язного мовлення, апарату артикуляції при вимові звуків по звукоподражаниям.

-Розвивати зорове сприйняття, пам'ять, увагу.

-Виховувати дбайливе ставлення до людей похилого віку, почуття любові до навколишнього світу, дбайливе ставлення до мешканців тваринного світу.

Попередня робота. Д / і «Хто як кричить ?.». д / і «Чиї дітки?». бесіда «Сім'я». бесіда «Йдемо в гості». читання загадок, казок, потешек про тварин.

Дидактичний матеріал. Набір карток і фігурок домашніх тварин, макети будиночка, будки, мультімідійная установка.

Інтеграція областей. «Пізнання» (формування цілісної картини світу, «Комунікація». «Соціалізація». «Читання художньої літератури». «Музика».

1. Організаційний момент.

Вихователь. Доброго ранку! Ви прокинулись? Ви один одному посміхнулися? Давайте ще раз сміявся один одному!

Сьогодні до нас до нас прийшли гості. Давайте ми з ними привітаємося і теж сміявся!

(Лунає стук у двері).

Вихователь. Ой, хто це там стукає? Піду, подивлюся.

(На екрані з'являється бабуся. Вихователь Новомосковскет запрошення від імені бабусі).

-Привіт, хлопці, я запрошую вас, до себе в гості. в село .

2. Основна частина.

Вихователь. Ну, що, діти, поїдемо в гості?

Візьмемо з собою гостинців (бере пачку чаю і цукерки). В гості поїдемо на автобусі.

(На екрані з'являється автобус, пейзажі).

Вихователь. Дивіться, як прекрасна природа нашого краю, які поля, річки, степи. Ось ми і приїхали до бабусі в село. (На екрані з'являється сільський будиночок. Бабуся).

Бабуся. Привіт, хлопці! Чи добре доїхали?

Діти. Спасибі, бабуся. добре доїхали. Ось ми вам гостинців привезли. Візьміть будь ласка. Як ваше здоров'я бабуся. як ви живете?

Бабуся. Спасибі хлопці! Добре живу. За тваринами і птахами доглядаю. Відгадайте, діти, хто у мене живе:

- Сіно день і ніч жує,

Багато молока дає. (Корова)

- Молочко п'є, пісеньки співає,

Чисто вмивається, а з водою не знається? (Кішка)

- З господарем дружить, будинок стереже,

Живе під ґанком, хвіст колечком. (Собака)

- Спереду п'ятачок, ззаду гачок, посередині спинка,

а на ній щетина. (Свиня)

Вихователь. Ще багато тварин живе у бабусі. (На екрані з'являються картинки з тваринами).

- Як називають цих тварин? Чому? (Домашні тварини. Людина доглядає за ними. Тварини приносять користь людині).

-Давайте допоможемо бабусі погодувати тварин.

Вихователь. А яку користь приносять домашні тварини людині? (Корова-молоко, кури-яйця, вівця-шерсть, кішка ловить мишей.

На екрані з'являються картинки із зображеннями предметів).

Вихователь. Ну, а тепер пора відпочити.

Фіз-хвилинка «Вийшла курочка гуляти ...»

Вихователь. Ой, хлопці, поки ми гуляли загубилися дитинчата у тварин. Допоможемо їх знайти.

Д / і «Чиї дітки?» (На екрані з'являються картинки домашніх тварин і їх дитинчат. Діти вимовляють як ці тварини кричать).

Вихователь. Ось ми допомогли знайти дитинчат. Тепер все у порядку. Пора повертатися в дитячий сад. Скажімо бабусі «Спасибі». "До побачення" .

3. Заключна частина.

Вихователь. Діти, куди ми з вами сьогодні їздили?

Ось вам частування від бабусі.