Конспект заняття «намалюй настрій»
Оксана Сіманкова
Конспект заняття «Намалюй настрій»
Мета. розвивати творчу уяву дітей.
Матеріал. папір, акварельні фарби, іграшки.
Хід заняття:
Педагог. Привіт, хлопці! Сьогодні ми зібралися всі разом, щоб відправитися в веселу подорож. Сідаємо в наш паровозик і вирушаємо. Це не простий паровоз. Коли він їде, то чи не гуде, а, плескаючи в долоні, повторює своє ім'я. Хто хоче бути паровозом? Відмінно! Після того, як наш паровозик проїде ціле коло, він вибере одного з вас собі на заміну, а сам стане стане вагончиком і буде допомагати новому паровозику повторювати його ім'я.
Наш потяг зупиняється на станції «Художня». Всі, хто прибувають на цю станцію, отримують олівці і чистий аркуш паперу. З вагончиків виходять не дівчатка і хлопчики, а художники і художниці. Сідайте за столи і почнемо творити.
Гра «Продовж малюнок»
Мета. розвивати уяву дітей, дрібну моторику рук.
Хід гри:
Просту фігуру (вісімку, дві паралельні лінії, квадрат, трикутники, які стоять один на одному) треба перетворити у видаткову частину складного малюнка. Наприклад, з гуртка можна намалювати пику. м'ячик, колесо машини, скло від окулярів. Варіанти краще малювати (або пропонувати) по черзі. Хто більше?
Педагог. У вас чудово вийшло! Але подивіться, що це таке чорне і страшне, схоже на хмару, насувається на наші малюнки? Це Мадам «Клякса». яка хоче їх зіпсувати. Давайте за допомогою олівців спробуємо її виправити в веселі малюнки.
Мета. розвивати творчу уяву дітей.
Матеріал. аркуші паперу, на яких нанесені плями.
Хід гри:
За цим принципом побудовано знаменитий тест Роршаха.
Діти повинні придумати, на що схожа пляма і домалювати її. Виграє той, хто назве більше предметів.
Педагог. Які ви молодці! Впоралися з нехорошою плямою. Ну а тепер настав час розминки.
Швидко робимо рухи.
Треба плечі нам розім'яти,
Раз два три чотири п'ять. (Одна рука вгору, інша вниз, ривками, руки не змінюються)
Педагог. А тепер заплигуємо в поїзд і їдемо далі. Наступна станція «Видумляндія».
Гра «Пожвавлення предметів»
Мета. розвивати творчу уяву дітей.
Хід гри:
уявити себе новою шубою; втраченої рукавичкою; рукавичкою, яку повернули господареві; сорочкою, кинутої на підлогу; сорочкою, акуратно складеною.
Уявити. пояс - це змія, а хутряна рукавичка - мишеня. Які будуть ваші дії?
Гра «Так не буває!»
Мета. розвивати творчу уяву дітей.
Хід гри:
Учасники гри по черзі розповідають якусь неймовірну історію, коротку або довгу. Переможцем стає той гравець, якому вдасться придумати п'ять сюжетів, почувши які, слухачі вигукнуть. "Так не буває!" .
Педагог. І ось ми приїхали на станцію «Кінцева». де нас чекає заключне пригода.
Гра «Нове призначення предмета»
Мета. розвивати творчу уяву дітей.
Хід гри:
Хлопці сидять в колі. Ведучий запускає якийсь предмет (старий праска, парасольку, горщик, пакет, газету). Кожен придумує нове призначення для цього предмета. Наприклад, праска можна використовувати як гирю або пристосування для розбивання кокосових горіхів. Перемагає той, хто придумає найнеймовірніші застосування цього предмета. Предмет може "гуляти" по колу, поки для нього придумуються нові призначення.
Педагог. Чудово! На цьому наше заняття закінчується. Я була рада всіх бачити. До побачення.
Конспект заняття «Наш настрій» Тема: «Наш настрій». Завдання: формувати поняття «настрій»; Бесіда за темою: - Хлопці, яке буває настрій? - Згадайте, будь ласка.
Конспект НСД для дітей середньої групи з малювання «Намалюй картину про весну» Конспект НСД з малювання «Намалюй картину про весну» Мета: - формувати у дітей інтерес до явищ природи; - розвивати прагнення поділитися.
Конспект НСД з малювання в старшій групі «Намалюй таку кішку, яка б здивувала мишку» Завдання: - закріпити вміння малювати тварина (кішку); - вправляти в умінні малювати контур тваринного простим олівцем (без сильного натиску) ;.
Конспект заняття з комунікативної діяльності в підготовчій групі «Весняний настрій» Тема: "Весняний настрій" Мета: Складання розповіді на задану тему. Завдання: -Закрепляется вміння складати розповідь на задану тему.
Конспект заняття з ОБЖ (середня група) «Гарний настрій-запорука здоров'я» Завдання: - ціннісне ставлення до людини, його здоров'ю; - розуміння ролі позитивних емоцій (гарного настрою, усмішки) для здоров'я.
Конспект заняття з розвитку мовлення «Гарний настрій» Конспект заняття з розвитку мовлення «Гарний настрій» з дітьми старшого дошкільного віку Вихователь групи №12 Нікітенкова.
Конспект музичного заняття в старшій групі «Повернемо музиці настрій» Конспект музичного заняття в старшій групі «Повернемо музиці настрій» Склала: Щербакова Асель Олександрівна Музичний керівник.